Czytający mnie regularnie :

Fotografia

Zdjęcia robię już 3-4 lata. Na początku pstrykałam co popadnie. Teraz bardziej przykładam się do zdjęć. Nie umiem fotografować ludzi. Uwielbiam robić zdjęcia "makro". Natura czy jakieś krajobrazy to coś co kocham.! Ogółem fotografia to moje hobby i pasja <3  Moje zdjęcia nie są profesjonalne, ponieważ nie mam lustrzanki tylko zwykłą cyfrówkę. Tak czy siak myślę, że większość z moich zdjęć jest udana i jestem z nich dumna.! :)
Większość zdjęć pochodzi z ogrodu mojej cioci, jej domu (przedmiotów, które posiada) albo zdjęcia jej kota. 
Ostrzegam, że jeśli powiększycie zdjęcia jakość będzie okropna. O niebo lepiej ogląda się w aparacie. Przepraszam za tą jakość i życzę miłego oglądania :)
Zapraszam do komentowania zdjęć :D

3 komentarze:

 1. Bardzo fajne zdj :D. Nie o sam sprzęt chodzi. Żeby zrobić profesjonalne zdjęcie trzeba zwrócić uwagę na kąt padania światła i inne związane z fotografią aspekty. Żeby zrobić dobre zdjęcie nie trzeba mieć dobrego sprzętu (oczywiście jeśli by się zagłębiać w jakość to wiadomo - cyfrówą w życiu nie zrobimy zdjęć takich jak lustrzanką)wystarczy mieć pomysł na zdjęcie i uchwycić odpowiedni moment, co nie jest zbyt łatwe. Co do Twoich zdjęć to całkiem niezłe :D. Najbardziej mi się podoba to pierwsze w sepii. Genialne ;>

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też lubię fotografować : P Zdjęcia ,,makro" : D Też najbardziej je lubię ; ]
  I też mam cyfrówkę : P
  Podobają mi się te zdjęcia : )
  I fotografuj dalej, bo to coś pięknego : )

  OdpowiedzUsuń
 3. A i jeszcze nie napisałam, że w końcu doczekałam się tej zakładki! : D

  OdpowiedzUsuń

każdy komentarz bardzo się dla mnie liczy :3 dziękuję Ci, że to robisz
PRÓBUJĘ ODPOWIEDZIEĆ NA KAŻDY KOMENTARZ :)